انگشت ما در مقابل تروریست ها روی ماشه است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  دکتر محسن رضایی با تأکید بر این که عملیات موشکی، پاسخی قاطع به تروریست ها بود، افزود: انگشت ما در مقابل تروریست ها همیشه بر روی ماشه است.

  انگشت ما در مقابل تروریست ها روی ماشه است/کمیته نظارت بر برجام فعالتر شودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در  راهپیمایی روز قدس در تهران  و در جمع خبرنگاران در خصوص اهمیت  این روز جهانی  گفت: این روز و این راهپیمایی مبارزه‌ای بزرگ علیه ظلم، تجاوز و استکبار است و مسلمانان جهان با این راهپیمایی نشان می‌دهند که استکبار قادر نیست اراده این امت را تضعیف کتد؛ به طوری که  سرانجام،  اراده ملت های  فلسطین، یمن و سوریه بر استکبار غلبه کرده و متجاوزان را شکست خواهد داد.   

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که روز قدس، عامل وحدت ، بیداری و حمایت مسلمانان از مردم بی دفاع فلسطین است، افزود: قدس، از جغرافیای جهان اسلام جدایی ناپذیر است و هیچ کس نمی تواند ذره ای  از آن چشم پوشی کند.

  وی درباره حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع گروهک تروریستی داعش و اهمیت این اقدام تصریح کرد:آنچه  هدف اصلی این عملیات بود پاسخ محکم و دندان‌شکن در قبال تجاوز تروریست‌ها به امنیت ملی ما بود؛ در عین حال که  اقتدار دفاعی ما را هم آشکار  کرد و نشان داد که  جمهوری اسلامی در دفاع از خود به هیچ‌وجه کوتاه نخواهد آمد.

  دکتر محسن رضایی با تأکید بر این که عملیات موشکی، پاسخی قاطع به تروریست ها بود تا  با جمهوری اسلامی ایران وارد چالش  نشوند، تصریح کرد: انگشت ما در مقابل تروریست ها همیشه بر روی ماشه است و کوچکترین اقدام آن ها با شدیدترین پاسخ از سوی ما مواجه خواهد شد.

  دبیر مجمع نشخیص مصلحت نظام در خصوص بدعهدی‌ های دولت امریکا خاطرنشان کرد:  امروز حضور مردم بیانگر این است که کمیته نظارت بر برجام باید جدی‌تر و فعال‌تر عمل کند؛ چرا که ما به تعهدات دوطرفه معتقدیم ولی اگر طرف دیگر بخواهد این تعهد را بشکند، از نظر مردم به هیچ وجه قابل قبول نیست.

  گفتنی است جمعیت راهپیمایانی که در مسیر حرکت محسن رضایی حضور داشتند، شعارهایی خطاب به وی سردادند. « سردار با بصیرت، تشکر، تشکر» ،«درود بر سپاهیان اسلام» و «جواب آل سعود را بدهید» شعار های راهپیمایان خطاب به محسن رضایی بود.

  تاریخ ارسال : شنبه 10 تیر 1396 | ساعت : 07:06

  (0 لایک)

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 11 تير 1396 ساعت: 4:45
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها