تصادف شدید ۲ قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت +تصاویر تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | بلاگ

تصادف شدید ۲ قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت +تصاویر تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تصادف 2 قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت به سمت فرهنگسرا (خط 2) ساعت 6:10 دقیقه تهران صورت گرفت و 48 زن و مرد به خاطر ترکیدن شیشه قطار ها مجروح شدند. تاکنون مورد فوتی اعلام نشده است. تعدادی از مصدومین برای ادامه درمان و بعد از انجام اقدامات اولیه در حال اعزام به بیمارستانهای رسول اکرم، شریعتی و امام خمینی هستند.
ت

به گزارش «تابناک»، این حادثه در حالی رخ داد که قطار مسیر طرشت به سمت فرهنگسرا در ایستگاه توقف کرده بود و هنوز در های قطار باز نشده بود که قطار دیگری از پشت و با سرعت به این قطار کوبید.
 
تصادف شدید ۲ قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت 

به گزارش رکنا، لحظاتی پس از حادثه آتش نشانان ایستگاه 77 در محل حاضر شدند و با توجه به اینکه قطار دوم در داخل تونل گیر کرده بود توانستند در تنها واگنی که از این قطار به ایستگاه رسیده بود را باز کرده و مسافران و مجرحان را خارج کنند.

در همان لحظات نخست گروه اورژانس حاضر در ایستگاه به خاطر تعداد زیاد مجروحان درخواست انتقال اتوبوس آمبولانس کردند و تعداد 20 تا 30 مجروح که به خاطر جراحات و صدمه دیدن زیاد امکان خارج شدن از ایستگاه را نداشتند در همانجا تحت مداوا قرار گرفتند. با توجه به این حادثه تردد قطارها در خط دو متروی تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1396 ساعت: 16:55