شوخی جالب فرمانده جدید ارتش با فرمانده سابق | بلاگ

شوخی جالب فرمانده جدید ارتش با فرمانده سابق

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


شوخی جالب فرمانده جدید ارتش با فرمانده سابق
خبرگزاری آریا - فرمانده جدید ارتش با فرمانده سابق ارتش در جریان معارفه وی به عنوان جانشین جدید ستادکل نیروهای مسلح شوخی جالبی کرد. به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم معارفه سرلشکر صالحی جانشین جدید رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به سخنرانی کوتاه امیر صالحی در مراسم معارفه خود، گفت: امیر صالحی 12 سال فرماندهی ارتش را بر عهده داشتند، 24 ثانیه صحبت کردند، بنده که یک سال جانشینی ستادکل را بر عهده داشتم، پس باید 2 ثانیه صحبت کنم. (خنده)
وی افزود: حقیقتا این یک سالی که بنده در ستادکل بودم، بسیار برایم در دوران مدیریتی‌ و خدمتی‌ام ارزشمند بوده و من این تدبیر را یکی از تدابیر موثر در آینده خودم می‌دانم.
فرمانده کل ارتش تصریح کرد: بنده در جلساتی که با سردار عبداللهی و سایر همکارانم در ستادکل بودم، از همان روز اولی که همکار شدم انگار 20 سال بود که با ایشان همکار بودم. واقعا این یک فرصت مغتنمی بود که نصیبم شد تا اوج صمیمیت را ببینم.
سرلشکر موسوی تصریح کرد: صمیمیتی که من در ستادکل دیدم، به خدا قسم اگر نگوییم از برادران ارتشی‌ام بیشتر بود، کمتر هم نبوده است.
وی خاطرنشان کرد: بسیار به کمک ستادکل نیروهای مسلح و بقیه دوستان امید دارم تا بتوانم فرامین حضرت آقا را در ارتش محقق کنم.فرمانده,فرمانده,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 13:53