اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح معروف/واکنش یک نماینده | بلاگ

اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح معروف/واکنش یک نماینده

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به اتهام جاسوسی و ارتباط با موساد و همچنین روابط نامشروع
چند روزی می‌شود که خبر بازداشت سه مداح، در کانال‌های خبری تلگرامی دست به دست می‌چرخد.
آفتاب‌‌نیوز :
«این مداحان که نامشان در خبرهای منتشرشده در این کانال‌ها عنوان شده و ما به دلیل عدم تایید این خبر از سوی مقام قضایی از طرح آن اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح معروف/واکنش یک نماینده مجلسمعذوریم، به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد و همچنین روابط نامشروع از سوی مرجع قضایی بازداشت شده‌ بودند.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ این خبرها بیشتر از سوی سایت‌ها و کانال‌هایی منتشر شد که نمی‌توانند به عنوان منبع خبری لحاظ شوند و هرچند با اعلام نشدن حضور آنها در برنامه‌ای به مناسبت سالروز شهادت امام صادق (ع)، این شایعه قوت گرفته اما پست غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، به‌گونه‌ای این خبرها را مورد تایید قرار داد.

او هم در حساب توییتر خود و هم در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد که «مداحان حامی رقیب انتخابات به جرم جاسوسی برای اسراییل و روابط نامشروع با عضو سفارت فرانسه می‌افتند زندان!». جعفرزاده البته با حامی رقیب دانستن این مداحان و برجسته‌کردن جرم جاسوسی از سوی آنان، کنایه‌ای هم به رسانه ملی زد. آنجا که شبکه خبر برای محمدجواد ظریف عنوان وزیر امورخارجه امریکا را - چه از روی سهو چه از روی عمد - انتخاب کرد، مورد نقد این نماینده اصولگرای مجلس قرار گرفت. جعفرزاده در پست دیگر خود در توییتر اظهار کرد: «آن وقت وزیر امور خارجه با غیرت و متدین و وطن‌پرست ایران در رسانه ملی، امریکایی نامیده می‌شود!».

با این حال و با انتشار گسترده خبر بازداشت سه مداح، باید منتظر پاسخ دادستانی تهران ماند.»

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت: 1:54