فشاگری خواننده زن اسرائیلی | بلاگ

فشاگری خواننده زن اسرائیلی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تاریخ : پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۶ | 8:33 | نویسنده : اسکندری

حنا جهان‌افروز، خواننده ایرانی‌تبار مقیم سرزمین های اشغالی، در گفتگویی که با یکی از شبکه های ماهواره‌ای داشته در مورد سناریوی حضور بهائیان، وضعیت زنان و افراد غیریهودی در شهرهای صهیونیست نشین سرزمین های اشغالیافشاگری می‌کند. او در بخشی از صحبت هایش سناریوی حضور بهائیان در فلسطین اشغالی و همچنین خشونت های جسمی و روحی صهیونیست‌ها علیه زنان را بازگو می‌کند.

جهان‌افروز که یهودی زاده‌ای ایرانی‌تبار بوده و از سال 61 هجری شمسی به سرزمین های اشغالی مهاجرت کرده، شرایط زندگی افراد غیریهودی در این سرزمین‌ها را ناممکن می‌داند چراکه صهیونیست‌های تندرو معتتقدند هیچ فرد غیریهودی نباید در سرزمینشان زندگی کند.

 افشاگری های پی در پی از رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که آنها همچنان با پدیده مهاجرت معکوس مواجه‌اند، به معنای دقیق‌تر افشای حقایق موجود در رژیم صهیونیستی نمک روی زخم چندین ساله آنها می‌ریزد و طرح های تشویقی‌شان برای بازگرداندن یهودیان به سرزمین‌های اشغالی را بی‌نتیجه می‌گذارد.

رژیم صهیونیستی، شهروندان خود را به سه دسته تقسیم‌ کرده، به گونه‌ای که شهروندان این رژیم عملا با یک سیستم تبعیض نژادی شدید مبتنی بر اختلاف طبقاتی مواجه هستند؛ از طرفی رژیم صهیونیستی با بحران امنیت و وضعیت داخلی آشفته و همچنین صلح ناپایدار مواجه است و عملا شکاف طبقاتی و بحران امنیت را می‌توان از مهمترین دلایل اجتماعی و سیاسی وضعیت نابسامان زندگی در سرزمین‌های اشغالی بیان کرد.


برچسب‌ها: اخبار روز, رژیم صهیونیستی, خواننده, افشاگری, اسرائیل

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت: 1:54