مرحله فروپاشی تروریست‌ها در عراق و سوریه آغاز شده است

ساخت وبلاگ
چکیده : ... با عنوان : مرحله فروپاشی تروریست‌ها در عراق و سوریه آغاز شده است بخوانید :
SNN
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۲۱:۱۹ |
کد خبر: ۶۱۹۶۸۱

محسن رضایی:

radio button

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرحله فروپاشی تروریست‌ها چه در عراق و چه در سوریه آغاز شده و ان‌شاءالله طی ماه‌های آینده دیگر جایی نخواهیم داشت که در اختیار تروریست‌ها باشد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزازی دانشجو، محسن رضایی عصر امروز در حاشیه همایش "یاوران ولایت" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز‌به‌روز مقاومت و دولت سوریه در حال پیشروی هستند.

 

وی افزود: مرحله فروپاشی تروریست‌ها چه در عراق و چه در سوریه آغاز شده و ان‌شاالله طی ماه‌های آینده دیگر جایی نخواهیم داشت که در اختیار تروریست‌ها باشد. 

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: کشور ما نیازمند است تا به معجزه‌سازان انقلاب که جوانان متعهد هستند میدان دهد بنابراین دولت آینده باید تمام همتش را بگذارد تا به این جوانان انقلابی، متعهد و بااستعداد فرصت دهد تا مشکلات کشور را حل کنند. 

 

رضایی تاکید کرد: ما چه در سوریه و چه در عراق به دنبال گسترش یا ایجاد جنگ جدید نیستیم و هدف ما انهدام تروریست‌ها است ولی هر حمله‌ای که به مقاومت شود مقاومت از خودش دفاع می‌کند اما قصد گسترش جنگ در منطقه را ندارد.   

 

وی ادامه داد: روز‌به‌روز مقاومت و دولت سوریه در حال پیشروی است به طوری که ماهی نیست که بخشی از سرزمین‌های خود را آزاد نکنند که این یک فرآیندی دارد و مطمئن هستیم در آینده داعش با نابودی کامل مواجه خواهد شد.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 27 تير 1396 ساعت: 15:01